joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań joga poznań

Mysore Classes z Vanessą Gilgoff, 29-31 stycznia 2019

Zapraszamy na kolejne spotkanie z niesamowicie barwną, szczerą i pełną energii nauczycielką – Vanessą Gilgoff, córką Nancy Gilgoff. Vanessa przekazuje wyjątkowe podejście do praktyki, które przejęła od swojej matki i od jej przyjaciół, pierwszych ludzi z Zachodu uczących się tej metody w Mysore w latach 70-tych.

Proponujemy Wam udział w trzech popołudniowych sesjach Ashtanga jogi w stylu Mysore. Zajęcia przewidziane są dla ograniczonej liczby uczestników, żeby zapewnić Wam wyjątkowy i osobisty kontakt z Vanessą (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń).

— Plan zajęć —

wtorek, środa i czwartek
18:00 – 20:00 Praktyka Mysore
Miejsce: Surya Yoga, Kanałowa 18/16, Poznań

Koszt: 250 PLN.
Wpłata na konto: Surya Yoga, 83 1140 2004 0000 3502 7824 5549

Kontakt i zapisy: Magdalena , info@surya-yoga.pl

Vanessa Gilgoff wychowała się na hawajskiej wyspie Maui, w otoczeniu prawdziwych miłośników Ashtanga jogi. Ashtanga towarzyszy jej od urodzenia, a praktykę rozpoczęła już w łonie matki! Teraz sama uczy w tradycyjnym stylu, w sposób, w jaki w 1973 roku Pattabhi Jois uczył jej matkę, Nancy Gilgoff. Vanessa miała to szczęście, że dorastała mając stały kontakt z Pattabhim Joisem. Zawsze uważała go za swojego dziadka. Wiele razy odwiedzała Mysore w Indiach i cieszyła się bliską relacją z rodziną Joisów.
Vanessa całkowicie poświęciła się praktyce 10 lat temu. Od 6 lat uczy i asystuje swojej matce podczas warsztatów na całym świecie, dzieląc się z innymi swoim doświadczeniem i radością. Od 4 lat, w sezonie zimowym, asystuje przy prowadzeniu regularnych zajęć Ashtanga jogi na Maui. Dwa lata temu zaczęła podróżować na własną rękę, ciągle jednak towarzyszy Nancy kiedy tylko może. Większość czasu w ciągu roku jest „w drodze”, ucząc w Europie, Ameryce i Azji.
Vanessa traktuje prowadzenie zajęć na poważnie, ale potrafi wnieść do nich także swoją osobowość oraz dużo śmiechu.

13.12.2018
Aktualności