DRUGA SERIA ASHTANGA JOGI - KURS 10 SPOTKAŃ

12 października - 14 grudnia 2022

Prowadzi: Kasia Dziąćko

Na samym początku, zanim ashtanga joga dotarła na Zachód, nie było tak widocznego podziału na serie, jak dziś. Praktykując u Pattabhiego Joisa można było poznać asany z dzisiejszej pierwszej i drugiej serii w przeciągu zaledwie trzech miesięcy praktyki. Obie serie były dla siebie zrównoważeniem i uzupełnieniem, wykonywało się je razem.
Tak właśnie traktujemy drugą serię – jako uzupełnienie pierwszej, a nie jako kolejny stopień wtajemniczenia. Mamy na to szczere pozwolenie naszych nauczycieli – Nancy Gilgoff i Manju Joisa.
 
ZAJĘCIA KURSU BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ:
w środy o 20:00-21:00
od 12 października do 14 grudnia 2022.
Kurs przeznaczony jest dla osób regularnie praktykujących całą pierwszą serię, które chciałyby rozszerzyć i uzupełnić swoją praktykę oraz dla tych, którzy już rozpoczęli praktykę drugiej serii.
 
KURS PROWADZI: Kasia Dziąćko
 
INWESTYCJA: 330 zł. Ilość miejsc w grupie jest ograniczona, a miejsca zostaną rozdzielone według kolejności zgłoszeń i uiszczenia zaliczki w wysokości 130 zł.
Płatność przelewem na rachunek:
Surya Yoga, 83 1140 2004 0000 3502 7824 5549
 
ZAPISY: info@surya-yoga.pl
 
KURS OBEJMUJE:
– omówienie działania i znaczenia poszczególnych asan z sekwencji drugiej serii,
– wykonywanie poszczególnych pozycji drugiej serii, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z uczestników,
– wygięcia do tyłu oraz stanie na rękach (sekwencja Urdhva Danurasany),
– ćwiczenia oddechowe (Surya Bhedana Pranayama).
Materiały i ilustracje asan uczestnicy otrzymują w formie skryptu.